Përshtati lokalin në ‘lloto’, në pranga 39-vjeçari në Vlorë

Përshtati lokalin në ‘lloto’, në pranga 39-vjeçari në Vlorë

Lokali i përshtatur në lloto

Një 39-vjeçar në Vlorë është vënë në pranga pasi përshtati lokalin e tij në ambient ku mund të vihen baste. Policia e Vlorës kreu kontrolle në lokalin e të riut dhe zbuloi 3 kompjuterë dhe 1 aparat celular që përdoreshin për të vendosur baste.

Në vijim të veprimeve nisi hetime në gjendje të lirë edhe për E. M., 23 vjeç dhe Gj. M., 37 vjeç, pasi u kapën duke luajtur lojëra fati të paligjshme, në lokalin e 39-vjeçarit Xh. Ll.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Vlorë, për veprime të mëtejshme.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Spanja kërkon sot trofeun e katërt, Anglia historinë! Gjithçka duhet të dini për finalen e Europianit

Euro 2024/ Spanja kërkon sot trofeun e katërt, Anglia historinë! Gjithçka duhet të dini për finalen e Europianit