'Përvec minjve, hëngrëm çdo insekt tjetër, provuam edhe hekurat në qafë kundër shpirtrave të këqinj!” Avokati më cool që keni njohur

Çifti simpatik nga Prishtina ndajnë jetën së bashku prej 37 viteve, janë prindër të dy fëmijëve dhe jetojnë jetën me intensitet dhe energji të jashtëzakonshme.

Arianiti dhe Merita Koçi të ftuar në emisionin "Rreze Dielli" në Report Tv për të treguar emocionet e udhëtimeve të fundit në Tajlandë. Ata rrëfyen momentet më të bukura nga kjo eksperiencë fantastike ku u njohën me kulturën dhe traditat lokale, eksplorimet në vendet piktoreske, shëtitjet mes xhunglës të vetëm, konsumimin e insekteve, gjarpërinjve sipas traditës së zonës etj.

Ka vizituar dhe fshatin më të çuditshëm në Tajlandë, ku gratë e vajzat pjesëtarë të një grupi tribal vendosin hekra në qafë se mendohet se mund ti mbrojnë prej tigrave. Shpirtrat e këqinj i detyrojnë tigrat ti sulmojnë gratë në qafë.

Kanë udhëtuar në Vjetman e Indokinë, Tajlandë dhe në studion e 'Rreze Drite' zbulojnë detaje të vizitave të tyre të mrekullueshme.


Lajmi kryesor:

Jeton me gjysmë stomaku, i dhanë 2 vite jetë, tani me bashkëshortin shëtit botën, historia e çiftit nga Peja


S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e forcon sigurinë dhe rolin e Shqipërisë baza e NATO-s në Kuçovë?×

Lajmi i fundit

Gjermania vlerëson angazhimin e Malit i Zi ndaj reformave evropiane

Gjermania vlerëson angazhimin e Malit i Zi ndaj reformave evropiane