Pëson defekt makina e avokatit Adriatik Lapaj, përfshihet nga flakët gjatë lëvizjes! Reagimi: Asgjë e qëllimshme

Pëson defekt makina e avokatit Adriatik Lapaj, përfshihet nga flakët gjatë lëvizjes! Reagimi: Asgjë e qëllimshme

Foto ilustruese

Makina e avokatit Adriatik Lapaj ka pësuar defekt dhe është përfshirë nga flakët në rrugën ‘Kuvajt’ në Tiranë. Automjeti ka marrë flakë në lëvizje e sipër dhe si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Në një postim në rrjete sociale, Adriatik Lapaj sqaron se nuk ishte asgjë e qëllimshme, thjesht defekt.

“Jam top! Nuk ka asgjë të qëllimshme. Si njerëzit që bëhen për spital edhe makinat pësojnë defekt. Asgjë nuk ka qenë e qëllimshme. Thjesht defekt. Ju dua!”, shkruan Lapaj.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Jari: 26/05/2023 07:12

    Po se ke problem për makinë ti se janë Eurot e xhaxhait që i ka vendosur me djersën e ballit o Nipi i Hajdutit !

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i zyrtares së Shëndetësisë, a po e lufton SPAK korrupsionin?×

Lajmi i fundit

Reali dhe Atletico Madrid e mbyllin sezonin me barazim

Reali dhe Atletico Madrid e mbyllin sezonin me barazim