Pique nuk ka paqe: Shakira është gati të lançojë një këngë të re kundër tij, kësaj radhe në bashkëpunim me Karol G, ja data kur do publikohet

Pique nuk ka paqe: Shakira është gati të lançojë një këngë të re kundër tij, kësaj radhe në bashkëpunim me Karol G, ja data kur do publikohet

Shakira dhe Pique

Lufta mes këngëtares kolumbiane dhe ish-futbollistit Pique vazhdon. Mediat e huaja kanë thënë se këngëtarja do vazhdojë hakmarrjen e saj me një këngë tjetër ndaj tij, në formë “hakmarrjeje”, videoklipi i së cilës mund të ketë mbaruar xhirimit. Mediat ndërkombëtare bënë të ditur se kënga e re do të publikohet më 2 shkurt.

"Aj do të këndojë së bashku me Karol G , videoklipi tashmë është incizuar dhe ajo do të kthehet sërish për të sulmuar ish-partnerin dhe të dashurën e re Clara Chia Marti. Kënga do të jetë më eksplicite se ajo e mëparshme" , tha një burim për mediat e huaja.

Vitin e fundit Shakira ka folur në dy pjesë të tjera për përfundimin e marrëdhënies së saj të gjatë me Piqué : 'Te felicitò' me Rauë Alejandro dhe 'Monotonia' me Ozuna.

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Kosova të pranojë propozimin e Ramës për Asociacionin?×

Lajmi i fundit

Zbulohet krokodili “i virgjër” që la veten e vet shtatzënë

Zbulohet krokodili “i virgjër” që la veten e vet shtatzënë