Plagos djalin e ish-gruan, e pëson dhe daja, arrestohet 50-vjeçari në Elbasan

Plagos djalin e ish-gruan, e pëson dhe daja, arrestohet 50-vjeçari në Elbasan

ELBASAN- Uniformat blu kanë arrestuar një 50-vjeçar, i cili ka goditur me sende të forta ish-gruan dhe djalin e tij dhe në këtë mënyrë kanë parandaluar në kohë përkeqësimin e situatës.

Gjatë sherrit është dëmtuar edhe vetë 50-vjeçari N. J., si dhe daja i djalit, i cili ka ndërhyrë për të qetësuar konfliktin.

Tashmë i arrestuari do të përballet me akuzën për veprën penale "Dhunë në familje" në Gjykatën e Elbasanit.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Adoleshentët në rrezik nga shpërndarësit e drogës! Tushe dhe Dhori: Prindërit, mësuesit dhe policët të bëhen vigjilentë! Malaj: Stresi i të rinjve vjen nga gjendja ekonomike

Adoleshentët në rrezik nga shpërndarësit e drogës! Tushe dhe Dhori: Prindërit, mësuesit dhe policët të bëhen vigjilentë! Malaj: Stresi i të rinjve vjen nga gjendja ekonomike