Plagosën bashkëfshatarin, në kërkim 2 të rinj në Maliq

Plagosën bashkëfshatarin, në kërkim 2 të rinj në Maliq

Foto ilustruese

Një 27-vjeçar me iniciale M.A dhe një 22-vjeçar me iniciale G.A nga fshati Pojan i Maliqit janë shpallur në kërkim, pasi në bashkëpunim me njëri-tjetrin, gjatë mbrëmjes së djeshme kanë plagosur lehtë me send të fortë një 45-vjeçar.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta.

Të rinjtë akuzohen për veprën penale “Plagosja e lehtë me dashje”, kryer në bashkëpunim. 

Vijon puna për kapjen e autorëve. 

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Përfitojnë 5 mijë lekë bonus për muajin prill, pensionistët: Të jepet çdo muaj! Marrim shumë pak pension, nuk na del

Përfitojnë 5 mijë lekë bonus për muajin prill, pensionistët: Të jepet çdo muaj! Marrim shumë pak pension, nuk na del