Plagosën me armë zjarri nënë e bir pas sherrit për një vend parkimi, policia arreston edhe vëllanë e autorit, ishte pjesë e sherrit

Policia e Durrësit ka arrestuar Erges Juban, të vëllanë e autorit që plagosi nënë e bir në lagjen 12 të qytetit bregdetar pas sherrit për një vend parkimi. Arrestimi i tij u bë në një fshat të Peqinit, pasi Erges Juba ishte gjithashtu i pranishëm gjatë sherrit mes të vëllait të tij Zyber Juba, 30 vjeç dhe Flamur Çerma, 23 vjeç , duke u paleshur fizikisht me 23-vjeçarin.

Gjatë mbrëmjes së sotme Zyber Juba ka plagosur me armë zjarri në këmbë Flamur Çerma, 23 vjeç dhe nënën e tij Valbona Çerma, 51 vjeçe.


Lajmi kryesor:

U zunë për një vend parkimi, plagosin me armë zjarri nënë e bir në Durrës, arrestohen dy vëllezërit


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shifrat e të infektuarve dhe të vdekurve nga Covid-19 mbeten të larta! Çfarë masash duhen të marrin ekspertët?×

Lajmi i fundit

John

Merr flakë në ecje 'Range Roveri' në Krujë, shpëton shoferi! Digjet dhe një makinë në Durrës (VIDEO)