Plagosi me thikë babë e bir, autori me probleme mendore

Ermir Hasa njihet si tip problematik dhe me probleme mendore, pasi krijon herë pas here probleme dhe konflikte të tilla.

Ai është arrestuar disa herë dhe liruar me raporte mjekësore. Shkak i konfliktit mendohet se ka qenë bllokimi i rrugës nga Hasa. Alban Stafuka i ka kërkuar të hapë rrugën dhe 35-vjeçari nuk ka pranuar. Kjo ka nisur konfliktin mes tyre që ka përfunduar me plagosjen e babë e bir me thikë nga ana e Ermir Hasës.

Ngjarja ka ndodhur në banesën e një të afërmi të të plagosurve ku babë e bir kishin shkuar për vizitë.


Lajmi kryesor:

Fushë Krujë/ Nuk donte t'u hapte rrugën, i sëmuri mendor plagos me thikë babë e bir dhe largohet me biçikletë


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Klubet paralajmërojnë protesta! A jeni dakord me vendimin e Ligës së Futbollit për të përshkallëzuar bojkotin?×

Lajmi i fundit

John

Ruçi letër BE: Po zbatohen reformat, të nisin sa më shpejt negociatat me Shqipërinë