Plagosi me thikë babë e bir, kapet autori! U largua me biçikletë

1597006542_foto.jpg

Thika e plagosjes dhe biçikleta

Policia ka arrestuar autorin e plagosje së babë e bir në Fushë Krujë. Autori Ermir Hasa, 35 vjeç, pas plagosjes me thikë të babë e bir, Shefqet Stafuka, 58 vjeç dhe Alban Stafuka, 30 vjeç, u largua me biçikletë

Ngjarja ndodhi në afërsi të vendit të quajtur Ura e Gjolës, pas një konflikti të çastit mes të plagosurve dhe autorit.

Në cilësinë e provës materiale u sekuestrua  thika dhe biçikleta me të cilën autori u largua.

Materialet do ti kalojnë Prokurorisë së Rrethit Krujë, për veprime të mëtejshme.


Lajmi kryesor:

Fushë Krujë/ Nuk donte t'u hapte rrugën, i sëmuri mendor plagos me thikë babë e bir dhe largohet me biçikletë


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Klubet paralajmërojnë protesta! A jeni dakord me vendimin e Ligës së Futbollit për të përshkallëzuar bojkotin?×

Lajmi i fundit

John

Policia italiane sekuestron 14 lokale luksoze në qendër të Romës me vlerë prej 4 milionë eurosh