Plagosi me thikë dy vëllezërit në Burrel, ja kush është autori (EMRI)

Plagosi me thikë dy vëllezërit në Burrel, ja kush është autori (EMRI)

1675003134_finalprojekt.00395711.Still014.jpg

Gerlad Buci është autori i plagosjes së Ardit dhe Kristin Hysës në Burrel. 35-vjeçari i ka plagosur me thikë dy të rinjë, 22 dhe 19 vjeç të cilët janë transportuar drejt Traumës por ende nuk dihet motivi.  


Lajmi kryesor:

Plagosen me thikë 2 vëllezër në Burrel, mbërrijnë me helikopter në spitalin e Traumës! Në kërkim autori që i goditi (VIDEO)


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë