Plas debati në Repolitix, Azgan Haklaj përplaset me Arben Skënderin: Ti je legen, zagar! Ish-deputeti: Ti je legen vetë

Debati për rikthimin e Lulzim Bashës në politikën aktive në Partinë Demokratike, solli përplasje të ashpra në emisionin ‘Repolitix’ në Report Tv.

Ish-deputeti Agzan Haklaj është përplasur verbalisht me ish-deputetin Arben Skëndëri.

Skënderi: Pse duhet me qenë nga Tropoja me fol për PD-në. Unë kam qenë kotributor për PD-në. Kujt i flet kështu ti.

Haklaj: S’më tregon ti mua se kush jam unë! Ti je legen e stërlegen.

Skënderi: Legen je vetë!

Haklaj: Ti je legen super legen, maskara zagar e pis!

U desh ndërhyrja e moderatorit që situata mes dy panelistëve të qetësohet!

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Iris: 31/05/2023 01:38

  Kini meshire se jane te frustuar,keta dy /ish-/ nuk jane sot aty ku do te donin te ishin,aty ku koleget e tyre bene histori dhe i ngriten rrogat vetvetes!

  Përgjigju
 • Meri: 31/05/2023 00:54

  Burra shteti " persona me kulturë,për tu mar shëmbull"

  Përgjigju
 • Beni: 30/05/2023 23:26

  Te dy jeni pisa.Pis Saliu Pis Basha beri pis PD.Kerkohet nje Parti DemokrTika larg pisave

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

'Koha për t’u kthyer në shtëpi', dokumentari i Admirina Peçit, një zë universal për fatin tragjik të 35.000 çamëve

'Koha për t’u kthyer në shtëpi', dokumentari i Admirina Peçit, një zë universal për fatin tragjik të 35.000 çamëve