Plasin grushtet dhe shqelmat në Turqi, gruaja i tha fillimisht burrit ’ Pi si burrë’! Ai përfundon me të nxira në fytyrë

Në një ngjarje aspak e këndshme ka tronditur qytetin e Marmarisit në Turqi, ku pas një diskutimi me tone të larta midis një burri dhe një gruaje të ulur në plazhin publik ngjarja ka degraduar në përplasje fizike.

Në Plazhin Publik në Rrugën Ataturk, rreth orës 06:00 një grua  së bashku me katër shoqe, të ulura së bashku i bërtitën burrit përballë ’ Nëse do të pish, pi si burrë’ dhe pas kësaj deklarate mes tyre pati përplasje edhe fizike.

Edhe pse fillimisht burri u mundua të qetësonte gruan që bërtiste “ largohu që këtu” , ajo e goditi atë me shuplaka, grushte dhe shqelma burrin që ecte drejt saj.

I befasuar nga ajo që ndodhi, burri e nxori zemërimin duke e goditur dhe dëmtuar çadrat. Ekipet e policisë shkuan në vendin e ngjarjes pas raportimit të rastit.

Ndërsa burrit i ishte fryrë fytyra për shkak të goditjeve që mori, gruaja asgjë nuk kishte pësuar asnjë dëmtim.

 

 

S.M./LR/Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A jeni dakord me propozimin për dozë të tretë vaksine për personat mbi 60 vjeç?

Komento

Komente

 • vjeshta: 24/07/2021 18:32

  Burrë me të vërtetë! Ajo dukej që ishte një grua e fshikulluar nga jeta. Dhe kërkonte të zbrazete boshllëkun e saj kundër një të pafajshmi!

  Përgjigju
 • Deti: 24/07/2021 15:30

  Po ju te gazetes beni sarkazem me veprimin e burrit po ne te vertet ai eshte burr me plote flalen se ne asnje moment nuk ka perdorur forcen ndaje asaje femre qe shfrytezoje mose ragimin e ati zoterije me plote gojen burr

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Juristi Përmeti: Rradhën për të shkuar në SPAK e kanë ministrat, do jenë zyrtarë të vjetër