Po hidhte plehrat, 25-vjeçarja në Mat bie aksidentalisht nga ura, momenti kur e nxjerrin

Momenti kur banorët nxjerrin vajzën

Një 25-vjeçare në Mat mëngjesin e sotëm ka rënë aksidentalisht nga ura në vendin e quajtur "Kumia e Tullave" fshati Mallunxë. 25-vjeçarja me inicialet F.T. rreth orës 09:30 në momentin që po hidhte plehrat ka rënë aksidentalisht nga ura.

Report Tv siguron pamjet nga vendi i ngjarjes, kur vajza është nxjerrë nga banorët. E dëmtuara  është dërguar për ndihmë më të specializuar drejt Tiranës.

Vendi ku u rrëzua vajza

Momenti kur banorët nxjerrin vajzën

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Iris: 03/06/2020 01:41

  Ne Bibel thuhet qe hakemarrjen duhet t'ia lesh Zotit,por ne kete rast iu la Natyres.

  Përgjigju
 • vera: 02/06/2020 16:44

  ATY TA KISHIT LENE PLEHREN E POSHTER TE NGORDHTE ATY ,,,,NDYRESIRA KURRE NUK DO BEHENI NJEREZ JU MOR SHPELLARE...

  Përgjigju
 • NIku: 02/06/2020 14:42

  Si i thone llafes "Karma is a bitch". Sikur te binin edhe ata qe I hedhin nga ballkonet, mire do ishte.

  Përgjigju
 • Qytetaria: 02/06/2020 13:31

  Po pse moj pler femer i hedh ne lum. Nuk keni kosh? Aty ta kishin len.

  Përgjigju
 • plehraxhiu: 02/06/2020 11:17

  aty e linit ate pleher femer.pse e nxirni?hodhi plehrat dhe ra ...se aty e ka vendin . tani mereni e kuroni i jepni ricevuten e shpenzimeve ta paguaje dhe nje gjobe te mire per ndotje ne mos burg.ptu rrace e keqe se pastaj jane keta injorante qe ankohen per ndotje ambjenti kur i djeg bytha.....ptu rrace e poshter

  Përgjigju
 • Kafsha: 02/06/2020 11:05

  Bajge femer po pse plerat nuk i hidhte në kosh por duhet ti hidhte nga ura? E qelben natyren mortjet fshatarë plera!

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Basha apo Berisha, sipas jush kush e ka mbështetjen e anëtarësisë së PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Modric dhe Benzema i japin Realit trofenë e parë sezonal