Po ngjitej për në Kishën e Laçit, makina merr flakë gjatë rrugës (VIDEO)

Një automjet tip Benz ka marrë flakë në rrugën e Kishës së Shna Ndout. Dyshohet se zjarri është shënuar për shkak të një defekti një rrjetin elektrik.

Nga kjo ngjarje nuk janë shënuar të lënduar por vetëm dëme materiale.

Mendohet se automjeti ishte nisur për në Kishën e Laçit, pasi sot nisën edhe të martat e pelegrinazhit të besimtarëve.

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Harta e re gjyqësore, shqetësime për kostot dhe vonesat në drejtësi

Harta e re gjyqësore, shqetësime për kostot dhe vonesat në drejtësi