POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

“Po plaket”, Lorik Cana bën urimin më surprizues për ditëlindjen e bashkëshortes (Foto)

Ish-kapiteni Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monica

Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, është lumturisht i martuar me bukuroshen italiane Monica Ercoli, me të cilën ka edhe një djalë. Ditën e sotme bashëkshortja e Canës ka ditëlindjen dhe ish-futbollisti ka vendosur t’i bëjë publikisht një urim.

Loriku ka publikuar një foto ku shihet me bashëkshorten dhe krahas saj shkruan: “Po plaket!”


Sigurisht që e gjitha ka qenë në kuadër të një shakaje, dhe kjo gjë shihet edhe nga mimika e Canës.

 

fl.mi./Shqiptarja.com
Komento