Pogradec, 3 mësues dhe një nxënës të infektuar në dy gjimnaze

3 mësues dhe një nxënës janë infektuar me COVID-19 në dy gjimnaze të Pogradecit. Konkretisht 2 mësues janë infektuar në gjimnazin "Gjergj Pekmezi".

Gjithashtu edhe në gjimnazin "Muharrem Çollaku" janë infektuar edhe 1 mësues dhe një nxënës.


Lajmi kryesor:

COVID-19 mbyll 4 kopshte, në Tiranë, në Vlorë, Fier dhe Pogradec! Infektohen 7 edukatore dhe 6 sanitare (VIDEO)


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se kolaudimi i automjeteve ne shtet do te sjelle permiresim te sherbimit dhe sigurise?×

Lajmi i fundit

John

108 vjetori i ushtrisë shqiptare, Rama: Shpreh respektin për të gjithë që kanë shërbyer në radhët e Forcave të Armatosura