Policia aksion për lojërat e fatit në Vlorë, bllokohen disa pika! Shoqërohen disa persona (VIDEO)

Policia e Vlorës ka zhvilluar këtë mbrëmje një aksion për të goditur lojërat e fatit ndërsa ka shoqëruar disa persona.

Report Tv mëson se aksioni i policisë është përqendruar përgjatë bulevardit Vlorë-Skele ku disa pika bastesh janë bllokuar.

Burime bëjnë me dije se blutë e Vlorës kanë sekuestruar materialet që ndodhen brenda në pikat e llotove.

Report Tv ka siguruar edhe pamje nga aksioni i policisë në disa lokale në qytetin bregdetar.

Prej kohësh në Shqipëri janë të ndaluara lojërat e fatit ndërsa aktivitete të tilla vijojnë në mënyrë të paligjshme online.

M.Ç/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush i fiton zgjedhjet e pjesshme vendore të 6 marsit?×

Lajmi i fundit

John

Një miqësi e veçantë 46-vjeçare, që i rezistoi kohës dhe sfidave të jetës. Dy këngëtarët shqiptarë në një rrëfim plot nota nostalgjie e copëza kujtimesh