Policia vë në pranga poseduesin e
2.5 kg droge

Policia vë në pranga poseduesin e<br />2.5 kg droge
Policia e Lushnjës ka vënë në pranga 27 vjeçarin, Oltion Alimeta, në fshatin Plyg, pasi në banesën e tij janë gjetur e sekuestruar armë e municione.


droge
Sipas uniformave blu, thuhet se,janë sekuestruar:Një pistoletë e tipit TT, një krëhër me 8 fishekë, 30 fishekë model 7.62 mm, 2 kg e 416 gram Cannabis Sativa dhe 16.60 gram farë Cannabis Sativa.

droge
 
Policia shton se, ka kanosur për motive të dobëta bashkëfshatarin e tij R.D, 27 vjeç.


Redaksia Online
(F.T/shqiptarja.com)


 

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Të shtrirë bashkë në suitë, Lorenci puth Jorin: Të dhashë puthjen e natës së mirë moj shpirt

Të shtrirë bashkë në suitë, Lorenci puth Jorin: Të dhashë puthjen e natës së mirë moj shpirt