Politika i ‘ndau’, pushimet i bënë bashkë, Presidenti poston foto me bashkëshorten

Politika i ‘ndau’, pushimet i bënë bashkë, Presidenti poston foto me bashkëshorten

Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi

Presidenti i Republikës Ilir Meta i ka mbyllur pushimet malore në Kosovë. Prej ditësh të parin e shtetit e kemi parë të promovojë bukuritë natyrore të Prevallës, ndërsa sot përmes Facebook-ut ai thotë se ka kaluar plot 12 ditë të bukura me familjen.

Në fotot familjare të shpërndara nga Presidenti, ai shfaqet në krahë të bashkëshortes, Monika Kryemadhi, njëherësh kryetarja e LSI-së.

Që ku rrugët e tyre politike u ndanë, ishte Monika ajo që vendosi t’i rrijë larg Presidentit e të mos përzihet në punët e tij. Për një vit shfaqjet e tyre në publik kanë qënë shumë të rralla, sa vendin e Zonjës së Para e zuri vajza e tyre e madhe. Por, në këto ditë vere, ata të dy kanë gjetur kohë të pushojnë me njëri-tjetrin, për të marrë fuqitë e duhura që i duhen dy politikanëve.

"Mirëmëngjes të dashur miq! Duke ju uruar një fundjavë të mbarë po ndaj me ju disa momente nga pushimet malore në Kosovë. U nisëm për në Prevallë por u kthyem nga një Përrallë.12 ditë, njëra më e bukur se tjetra, në lartësi 1600 metra atje ku kryqëzohen rrymat ajrore, detare e malore në zemër të Bjeshkëve të Sharrit",- shkruan Meta.

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • THANK you GENTI: 18/08/2018 18:57

  MORI leje NGA partite e koalicionit per TA perqafuar.KUKU PER NE !! SA POSHTE KEMI RENE !!

  Përgjigju
 • Lalka i Radanecit: 18/08/2018 18:49

  Teçken e seçkas, çjane keta bakalaro, sikur u ka zene surrati bezhizhka?

  Përgjigju
 • Shunden-Bunden: 18/08/2018 18:33

  Orangutangu dhe Shimpazeja....ndoshta kafshet e gjora fyhen per krahasimin.

  Përgjigju
 • Highlanderi: 18/08/2018 18:32

  Dy felliqesira.

  Përgjigju
 • Alidemsi: 18/08/2018 16:35

  Foto nga filmi Shreku dhe Mona.....

  Përgjigju
 • Malsori: 18/08/2018 16:10

  Mundesi dhe kllouni

  Përgjigju
 • Anton: 18/08/2018 14:12

  Gambinot shqiptare

  Përgjigju
 • Andi: 18/08/2018 12:37

  cifti me i shemtuar

  Përgjigju
 • shoku: 18/08/2018 12:30

  Cfare fytyrash pa asnje lidhje mes tyre, nje hipokrizi e vertete, kur ishte te energjitika ketij ja conte Dritan Prifti sekretaret ne zyre, eshte bere si qese e zbrazur nga pesha e humbur.

  Përgjigju
 • Shkelzeni: 18/08/2018 12:29

  Dy gjarperinj ,vazhdoni sipas interesit tuaj, por mos mendoni se ka qef njeri tu shohe

  Përgjigju
 • Ardi: 18/08/2018 11:08

  E pyesni ndonjeher veten se cfar mendojn Shqiptaret per ju?

  Përgjigju
  • Genti: 18/08/2018 14:31

   Ku i llogaritin shqiptaret keta katranet e korupsionit. Keta drejtojne shqiperine nepermjet disa biznesmeneve kukulla qe pastrojne parate e krimeve te tyre dhe te ketij cifti monstruoz. Ju kane dhene edhe makina ma targa CD si konsuj nderi edhe perse nuk dine te flasin shqip. Drejtojne dhe nje grup vrasesish me pagese qe nuk te falin. Keta ose perfundojne si cifti Caushesku ose do mbreterojne megjithe pjellat e tyre te shemtuar.

 • Sondazhi i ditës:

  Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Mattarella hap dyert e dhomës së funeralit në Senat për Napolitanon, zyrtarë të lartë homazhe për ish-presidentin! U shua në moshën 98-vjeçare

Mattarella hap dyert e dhomës së funeralit në Senat për Napolitanon, zyrtarë të lartë homazhe për ish-presidentin! U shua në moshën 98-vjeçare