Politikani Vittorio Sgarbi reagon për ndihmën e mjekëve ndaj Italisë: Kjo është Evropa që duam!

Politikani Vittorio Sgarbi reagon për ndihmën e mjekëve ndaj Italisë: Kjo është Evropa që duam!

Sgarbi dhe Rama

1532342524_rama.jpg

Politikani Vittorio Sgarbi ka reaguar për ndihmën që po i ofron Shqipëria vendit të tij Italisë.

Kjo është Evropa që duam. Nderim për Edi Ramën dhe njerëzit e tij”, ka shkruar Vittorio Sgarbi.

Kujtojmë që ai ka qenë i martuar me një artiste shqiptre të muzikës lirike dhe kanë një vajzë bashkë, e cila jeton mes Shqipërisë dhe Italisë.

Gjithashtu ka vizituar vendin tonë dhe është një fans i pasurive të saj natyrore.


Lajmi kryesor:

Conte-Salvini falenderojnë Ramën për mjekët: S'do ta harrojmë! Italianët: Sot ndihemi të paguar për shërbimin që kemi bërë në Shqipëri


  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, a duhet të zhvillohet menjëherë gara për kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Bombardimi i digës në Nova Kakhovka/ Presidenti i Këshillit të BE-së: Sulmi është një krim lufte

Bombardimi i digës në Nova Kakhovka/ Presidenti i Këshillit të BE-së: Sulmi është një krim lufte