Presidenti vjen me një tjetër video të tij, Meta 'sfidon' Berishën jo me not, por me një hedhje "në këmbë" (VIDEO)

Duket se është bërë e zakonshme që ndonjë politikan gjatë pushimeve verore të publikojnë video teksa shfaqen duke notuar.

Pas videove të famshme të ish-kryeministrit Sali Berisha, kësaj here është radha e presidentit Ilir Meta.

Ai ka publikuar video teksa tregon aftësitë e tij në hedhje... edhe pse me rezultat zhgënjyes. Të gjithë prisnin një hedhje "me kokë" nga Presidenti, pa pretenduar me një apo dy rrotullime për shkak të moshës apo edhe të mungesës së familjaritetit me detin, por hedhja "në këmbë" ishtë vërtetë zhgënjyese. Presidentit Meta, i duhet një stërvitje e gjatë për të bërë një hedhje të mirë. Të paktën Bërisha, me apo pa gomardare nën, tregonte se bënte not për orë të tëra në Adriatik, edhe pse është me origjinë nga Tropoja. 

B.K./a.m./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Iris: 13/07/2021 01:35

  Ra tamam si thes me patate,por mos e shani,mund t'a kete per here te pare dhe me ate trup ,ate shendet e ate moshe, mos prisni shfaqje sportive.

  Përgjigju
 • Sing: 13/07/2021 00:24

  Pse su hodhe me koke qe ta kishe thyer dhe te shpetonte Shqiperia dhe shqiptaret nje jashteqitje me pak

  Përgjigju
 • mondi: 12/07/2021 19:58

  qe je trap e dime ska nevoje te na e tregosh me hedhje si deficent me ate trup si bidon i cpuar

  Përgjigju
 • edi: 12/07/2021 18:24

  dil nga uji shpejt,mos te vij ndonje peshkaqen

  Përgjigju
 • Trapa: 12/07/2021 18:13

  Pse nuk komentoni per tenderin nr ministrine e brendshme. Dele jeni.

  Përgjigju
 • Like: 12/07/2021 17:29

  Po ti qenke koqe gomari o like injoranti e kokemadhi

  Përgjigju
 • Like: 12/07/2021 17:21

  Ky eshte koqegomari

  Përgjigju
 • Trnakop Kacija: 12/07/2021 17:14

  Hahahahaha cfare populli bagel qe e durojne kete felliqesire.

  Përgjigju
 • Fatmir Luzi: 12/07/2021 17:05

  Keshtu eshte kur meson notin 50 vjec, malok skrapari edhe hajdut. I papari kur sheh dete me sy.

  Përgjigju
 • Populli: 12/07/2021 16:32

  Kur te shkoje tek 313 ose 302 i beni edhe atje nje pishine.

  Përgjigju
 • O tej: 12/07/2021 16:26

  Vate pordhi nga trute ky!

  Përgjigju
 • xxx: 12/07/2021 16:24

  Hedhje femijesh

  Përgjigju
 • cfvv: 12/07/2021 16:20

  O na hengsh karrin, u hodhe mu si bretkose

  Përgjigju
 • albfire: 12/07/2021 16:16

  Aman, kush ja ka bere kete video? Tedi Blushi?

  Përgjigju
  • Like: 12/07/2021 17:38

   Besoj se ja ka bere mona surrat kali se i pelqejne videot. Po shyqyr qe e ka mbyllur squpin qe pas zgjedhjeve

  • Rrushiti: 12/07/2021 17:27

   Fatkeqësi qe akoma president kemi nje te rrjedhur nga Trute.

 • Sondazhi i ditës:

  Jeni dakord me propozimin e Berishës që votimi të bëhet i detyrueshëm?×

Lajmi i fundit

Burundi, Serbia, Shqipëria dhe opozita!

Burundi, Serbia, Shqipëria dhe opozita!