Presidentja kroate merr vëmendjen e deputetëve shqiptarë, Balla i shkel syrin/VIDEO

Presidentja kroate, Kolinda Grabar-Kitaroviç, ishte e pranishme paraditen e sotme në Kuvendin e Shqipërisë, nga ku deklaroi se Shqipëria ka qenë mik i Kroacisë kur miqtë ishin të paktë. Grabar-Kitaroviç mbajti disa minuta fjalën përpara deputetëve shqiptarë teksa u shpreh se shumë shqiptarë kanë sakrifikuar jetën e tyre për Kroacinë, dhe kjo gjë nuk harrohet. Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi e udhëhoqi presidenten kroate përmes sallës, duke i prezantuar krerët e grupeve parlamentare.


Deputeti Taulant Balla teksa i shkel syrin presidentes kroate, Kolinda Grabar-Kitaroviç

Ajo u ndal në fillim disa minuta me Edmond Spahon dhe më pas vijoi me Taulant Ballën. Pikërisht në këtë moment shihet një çast pikant kur Balla i shkel syrin në shenjë përshëndetëse. 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Eri: 19/07/2018 16:28

    Deputeti me i shpifur i shqiperis taulan palla i shkel dhe sirin ik mor legen librazdhi kush ka dal nga ju te dalesh ti

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Dodik bëri thirrje për bashkimin e Republikës Sërpska dhe Serbisë

Dodik bëri thirrje për bashkimin e Republikës Sërpska dhe Serbisë