Përqafime dhe dashuri, ja momenti i veçantë i takimit mes gjyshit dhe nipërve të tij pas 1 viti e gjysmë, emocionohen shikuesit

Dashuria e veçantë për gjyshërit nuk ndryshon sado vite të kalojnë...

Ky përqafimi i ngrohtë i dy djemve me gjyshin e tyre, të cilin kishin pa e takuar më shumë së gjysmë viti, po “rrëmben” zemrat e shkuesve dhe po formon buzëqeshje në fytyrat e tyre.

Ky ritakim i bukur mes brezave ishte një surprizë për dy vogëlushët, të cilët pasi u kthyen në shtëpi pas një dite të gjatë shkolle gjetën gjyshin e tyre.

“Jam shumë i lumtur që ju shoh”, i thotë gjyshi teksa i shpreh dashurinë.

Pas përqafimit, 2 vogëlushët vrapojnë në bar për të shprehur emocionin e thellë që ndjejnë pas këtij takimi,

J.GJ./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Rusia rrit mbrojtjen pranë Japonisë mes mosmarrëveshjeve të SHBA-së! Çështjet e ‘ngrira’ mes dy shteteve thellojnë krizën

Rusia rrit mbrojtjen pranë Japonisë mes mosmarrëveshjeve të SHBA-së! Çështjet e ‘ngrira’ mes dy shteteve thellojnë krizën