POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Pret veshët dhe hundën, njihuni me të riun që duket si kafkë (Foto)

Eric Yeiner Hincapie Ramirez

Ai është mjaft i ri dhe i pasionuar. Por dëshira për të ndërmarrë akte ekstreme në paraqitjen e tij nuk ka të ndalur. Eric Yeiner Hincapie Ramirez nga Kolumbia kishte si qëllim që të dukej si një kafkë dhe ja arriti kësaj.

Eric është një artist tatuazhesh që ka prerë hundën dhe veshët, si dhe ka bërë tatuazh të zi rreth syve, thjesht për faktin se i ka shumë qejf kafkat. 22-vjeçari nisi të bënte modifikime vetëm pas vdekjes së nënës, e cila nuk e lejonte kurrsesi që ai të “mbulonte me art” fytyrën.

“Për mua, kafka është si motër, pjesë e familjes. Ndihem shumë i lidhur me kafkat, prandaj vendosa që të bëja këto modifikime,”- thotë Ramirez, i cili njihet tashmë me nofkën Kalaca Skull.

Eric Yeiner Hincapie Ramirez

fl.mi.
Komento