Princ Harry dhe Meghan Markle takohen me Mbretëreshën pas dy vitesh

Princ Harry dhe Meghan Markle takohen me Mbretëreshën pas dy vitesh

Harry dhe Meghan Markle kanë zhvilluar një takim sekret me mbretëreshën Elizabeth dhe Princin Charles në Kështjellën Windsor të enjten. Është hera e parë që Dukesha e Sussex-it ka shkelur në Britani që kur ajo dhe Harry hoqën dorë nga rolet mbretërore në vitin 2020.

Dukesha u shfaq për herë të fundit në Mbretërinë e Bashkuar në Shërbimin e Ditës së Komonuelthit në Mars 2020 ndërsa Duka ishte në vend për të zbuluar një statujë të nënës së tij, Diana, në korrik të vitit të kaluar. 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Reforma territoriale, mendoni se ndarja aktuale në 61 bashki është në rregull?×

Lajmi i fundit

'Aksion' në autostradën Tiranë-Durrës, me pistoletë, heroinë dhe një shumë të madhe parash në makinë, 35-vjeçari donte të korruptonte dhe policinë, i ikën me shpejtësi, kapet pas disa minutave

'Aksion' në autostradën Tiranë-Durrës, me pistoletë, heroinë dhe një shumë të madhe parash në makinë, 35-vjeçari donte të korruptonte dhe policinë, i ikën me shpejtësi, kapet pas disa minutave