Prishën lokalin pa leje, banorët në Ksamil sulmojnë me gurë punonjësit e IKMT-së (VIDEO)

Banorët e Ksamilit ditën e sotme kanë sulmuar makinat e IKMT, pasi këta të fundit finalizuan një aksion për prishjen e një lokali në këtë zonë.

Banorët kanë qëlluar me gurë xhamat e makinave të punonjësve të IKMT, por nga sulmi nuk kanë shpëtuar edhe punonjësit e IKMT-së.  Në pamjet e siguruara nga Shqiptarja.com shihen xhamat e thyer të makinës së shërbimit të IKMT si dhe mbetjet inerte të lokalit që u prish.

Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë IKMT prishi një tjetër lokal në Ksamil, i cili ishte ndërtuar në truallin e një pronari tjetër.

 • Sondazhi i ditës:

  Vrasje, atentate, plagosje! A ju duket shqetësuese situata kriminale në vend?

Komento

Komente

 • Kafsha: 19/07/2019 10:07

  fshatarë neandërtalë! Shteti ti shkelë me këmbë që të mblidhen minjtë e tjerë!

  Përgjigju
 • xXx: 18/07/2019 17:58

  Pishen pa filluar sezoni ose ne fund te sezonit o piktore i deshtuar...

  Përgjigju
 • Tahipi: 18/07/2019 16:56

  Shtet rrumpall , ca te nenes ca te njerkes se marr vesh pse nuk I prishin gjate vjeshtes ose dimrit Po tashi ne pikun e pushimeve .

  Përgjigju
 • tralala: 18/07/2019 16:39

  pse nuk i arreston policia keta fshatare ndyresira qe zaptojn toka anes detit dhe vendosin cmime atmosferike.. ne burg zagaret plerat rrugacet..!

  Përgjigju
  • Pipi: 18/07/2019 20:24

   Hahahha ky tipi I fitores publicitare

  • CaBone: 18/07/2019 20:05

   Stratosferike dmth hahahaha×

Lajmi i fundit

John

Përplasi për vdekje një grua dhe u largua! Arrestohet 39-vjeçari dhe ekstradohet në Kanada