Pritja e ëmbël merr fund, Arbenita dhe Fero prindër për herë të parë

Reperi Fero dhe modelja Arbenita

Orët e para të mëngjesin të sotëm modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli dhe reperi Fero janë bërë prindër për herë të parë.

Lajmin e ka bërë publik bukuroshja Arbenita e cila ka publikuar një foto me vajzën e saj të sapolindur, përmes rrjetit social Instagram.

Çifti i njohur i showbizit janë prej shumë vitesh në një lidhje dashurie, të cilën e kurorëzuan vetëm një muaj më parë, me një ceremoni të vogël. Lajmin e kanë bërë publik lajmin përmes një postimi në Instagram me mbishkrimin “Sapo u martuam”.

Lidhja e dashurisë së Arbenitës dhe Feros është një ndër më të përfolurat pasi shpesh kanë “plasur” skandale rreth marrëdhënies së tyre.

1/2
J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    25 prilli, a mendoni se pas ankimimeve të PD -LSI do kemi ndryshim rezultati në qarqe apo në rang kombëtar?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Nga sot ndryshon trafiku në Tunelin e Krrabës, ARRSH sqaron si do të bëhet qarkullimi i mjeteve për një muaj