Përleshje me thika në Vlorë, plagoset një person (FOTO+VIDEO)


Një sherr me thika ka ndodhur rreth orës 21:00 në qytetin e Vlorë, pranë zonës së Skelës.

Nga ky sherr ka mbetur i plagosur në këmbë një person, ndërsa në konflik janë përfshirë disa të rinj.

Ndërkohë policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka rrethuar zonën ku ndodhi përleshja.  Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, s’mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Superliga/ Gjashtë portierët e dytë që luajnë titullarë këtë sezon

Superliga/ Gjashtë portierët e dytë që luajnë titullarë këtë sezon