Profil i të riut vrasës që tregoi shokët, i apasionuar pas makinave: Jeto si do ti, nuk mund t'i pëlqesh gjithkujt (FOTO)

Klevis Alla është një nga autorët e vrasjeve në Durrës të 4 të rinjve, që pranoi që të bashkëpunonte me policinë pas arrestimit duke treguar shokun, fshehjen e armëve dhe ngjarje të tjera kriminale. Report Tv siguroi foton ekskluzive të momentit, kur Alla me pranga në duar tregon vendin se ku kishin fshehur armët në Arapaj të Durrësit pas krimit.

Ndërkohë që nga një vëzhgim në faqen e tij në rrjetet sociale, ai shfaqet i apasionuar pas makinave dhe jetës së luksit. Në postimet e tij nuk mungojnë thëniet e ndryshme, mes të cilave "Jeto si do ti, nuk mund t'i pëlqesh gjithkujt". 22-vjeçari nga Durrësi u identifikua nga tabulatet, gjurmët dhe njollat e gjakut te makina tip 'Toyota' më pas përballë hetuesve duke treguar grupin dhe krimet.  


Nje nga postimet e 22-vjeçarit Klevis Alla


Lajmi kryesor:

FOTO-Ekskluzive/ Me pranga në duar, momenti kur ‘i penduari’ tregoi vendin ku hodhën automatikët pas vrasjeve në Durrës


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?×

Lajmi i fundit

John

Miss Univers’ prej vitit 1952, ja si kanë ndryshuar standardet dhe perceptimi mbi të bukurën ndër vite