Protesta e Berishës, vendosen megafonë në selinë e Kuvendit (VIDEO)

Në kuadër të masave të marra për mbarëvajtjen e protestës së Sali Berishës, gjatë ditës së sotme godina e Parlamentit është pajisur me prozhektorë të mëdhenj dhe megafonë të cilët janë montuar nga punonjësit e Kuvendit. Vendosja e megafonëve do të shërbejë për të kontrollojë situatën.

 


Lajmi kryesor:

Berisha mesazh Ramës nga protesta: Jemi armiq, kur të themi mbathja, duhet t’ja mbathësh! Ne shpojmë çdo blind, asgjë s’na ndal (Asnjë fjalë për Bashën)


M.Q./Sh.Sh/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Kakavijë/ Radhë kilometrike automjetesh për të hyrë në Shqipëri, shkak mungesa e sporteleve në palën greke

Kakavijë/ Radhë kilometrike automjetesh për të hyrë në Shqipëri, shkak mungesa e sporteleve në palën greke