Protesta e radhës/ Basha mbledh kryesinë e PD-së

1557935413_BASHA.jpeg

Kreu demokrat Lulzim Basha ka mbledhur ditën e sotme kryesinë e Partisë Demokratike. Mbledhja ka nisur rreth orës 17:00 të pasdites së sotme. Mësohet se në mbledhje ka marrë pjesë edhe ish-kryeministri Sali Berisha. Në fund të mbledhjes lideri demokrat do mbajë edhe një deklaratë për mediet ku pritet të flasë për itinerarin e protestave të ardhshme të opozitës.


Lajmi kryesor:

Më 25 maj protesta e gjashtë e opozitës, Basha nuk distancohet nga dhuna /Video


  • Sondazhi i ditës:

    Gjyqtarë e prokurorë në 'sitë', a jeni dakort me rezultatet e deritanishme të procesit të vettingut?×

Lajmi i fundit

John

I mbijetuar i Holokaustit, kush është arkitekti i shquar hebre që u rikthye në Shqipëri dhe ndërtoi falas memorialin në Tiranë