Protesta për vrasjen e Klodjan Rashës, ish-deputeti: Rama ik, rroftë PD-ja

Protesta për vrasjen e Klodjan Rashës, ish-deputeti: Rama ik, rroftë PD-ja

Ish-deputeti Luan Baci

1607708539_777788888.jpg

Ish-deputeti i PD në Fier Luan Baçi si duket po e shfrytëzon protestën për vrasjen e Klodjan Rashës, pasi ndërsa ka mbledhur një grup njerëzish ai ka bërë thirrje për të rrëzuar pushtetin. Në fund fjalën e tij e mbyll me fjalët rroftë PD.

"30 vjet PD por duke qenë se jetojmë në koihë ntë vështira duke qenë se jetojmë në disa ditë të trishta kur një të ri e vrau policia e Ramës shteti i tij. Nuk mund të bëjmë një festë. Por gjetëm këtë mënyrë për të nderuar atë të ri dhe për të festuar festën e Pd e  për tu thënë shqiptaëvese vetëm me Pd do vijë ndryshimi", thotë ai.


Lajmi kryesor:

(VIDEO) Mbyllet protesta e tretë për Klodjanin/ Gazi lotsjellës 'përçan' protestuesit! Policia 'merr në kontroll' situatën! Mbi 15 të shoqëruar! 2 efektivë të FNSH-së të lënduar


  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq