Protestuesit në ish-Bllok ngrenë nga kafenetë të rinjtë: Hajdeni me ne, mos bëni video në Instagram (VIDEO)

Disa protestues në zonën e ish- Bllokut u kanë bërë thirrje qytetarëve të cilët ishin ulur në kafene.

"Hajdeni me ne, mos bëni video në Instagram", dëgjohen të thonë ato.


Lajmi kryesor:

(VIDEO) Mbyllet protesta e tretë për Klodjanin/ Gazi lotsjellës 'përçan' protestuesit! Policia 'merr në kontroll' situatën! Mbi 15 të shoqëruar! 2 efektivë të FNSH-së të lënduar


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vizita e Presidenti Begaj në Kosovë, si i vlerësoni mesazhet dhe takimet që zhvilloi?×

Lajmi i fundit

8 ushtarë të tjerë rusë të dyshuar për krime lufte në Bucha, plaçkitën shtëpitë e braktisura

8 ushtarë të tjerë rusë të dyshuar për krime lufte në Bucha, plaçkitën shtëpitë e braktisura