PS gati për takimin përmbyllës në Tiranë, Veliaj publikon videon: Jemi gati!

Gjithçka është gati për takimin përmbyllës të PS sot në orën 18:00 në Tiranë.

Ajo që spikat është skenografia e veçantë e zgjedhur. Mijëra karrige janë vendosur në sheshin “Skënderbej” duke formuar trëndafilin si simbol të PS dhe ku në qendër është një podium rrethor ku do të ngjiten folësit me radhë.

“Jemi gati! Voto 12 PS”, shkruan Veliaj në rrjetin e tij social Facebook krahas videos së postuar.


Lajmi kryesor:

PS mbyll fushatën në Tiranë, Rama: Ne e ardhmja, PD e shkuara! 25 prilli dita e çlirimit nga demoni Berisha! Basha duket europian, por është korrier i të kaluarës (VIDEO)


J.GJ./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rënia e rasteve me Covid-19 dhe vaksinimi, a duhet të hiqet ora policore?×

Lajmi i fundit

John

Operacion anti-drogë në Durrës! 2 persona në pranga, tentuan t'i ikin policisë, efektivi qëllon në ajër për t'i neutralizuar! U gjendet 1 kg kokainë