Pse Alda Klosi u arrestua tani? Pastruesja Rozeta Dobi pranoi 'ofertën’ e grupit hetimor

Pse Alda Klosi u arrestua tani? Pastruesja Rozeta Dobi pranoi 'ofertën’ e grupit hetimor

Gazetari i Report Tv, Sokol Dema raporton se ajo që çoi në arrestimin e zyrtares Alda Klosi ka qenë pikërisht dëshmia më e fundit e pastrueses, Rozeta Dobi. Kjo e fundit duket se ka pranuar “ofertën” e grupit hetimor për të lehtësuar pozitën e saj dhe të djalit, Havier dhe ka dëshmua r gjithçka ka ditur lidhur me paratë e marra në shtëpinë e zyrtares Alda Klosi. Për pasojë, pas dëshmisë sa saj, e cila ndër të tjera ka deklaruar se në shtëpinë e zyrtares “ka parë shumë para në kuti”, ka bërë që policia e Tiranës t’i vërë prangat zyrtares.


Lajmi kryesor:

Arrestohet Alda Klosi! Pastruesja 'e penduar' e drejtësisë: Edhe 400 mijë eurot i mora në shtëpinë e saj! Paratë i vinin me çanta, s'e di nga kush! Pritet ballafaqim mes të dyjave


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Çift tjetër brenda Big Brother? Puthje dhe përqafime mes dy banorëve (VIDEO)

Çift tjetër brenda Big Brother? Puthje dhe përqafime mes dy banorëve (VIDEO)