Pse i ndryshon çehrja Bashës kur i përmendim lobingun rus?! Jozefina Topalli ka disa pyetje për kreun e PD

Jozefina Topalli dhe Lulzim Basha

Në një intervistë të dhënë mbrëmë kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka deklaruar se e vendosi pezullim e Berishës nga grupi i PD dhe jo përjashtim, siç kërkoi SHBA.

Ish-nënkryetarja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli është 'tallur' me Bashën për këtë deklaratë duke i bërë disa pyetje.

Postimi i plotë i Jozefina Topallit:

"'Nuk ka person tjetër si unë (që për shkak të marrëdhënieve me US) të arrinte nga përjashtimi tek pezullimi' Lb

1)Lulzimi jo vetëm gënjen për marrëdheniet unike të tij me US ( qesharake në fakt), por e vërteta është se aq të mira ishin këto marrëdhënie sa Lb nuk mundte me marrë as vizë; E vërteta është se ka disa vite qe nuk mundet me shku në US.

2) Përjashtimi  nga Parlamenti nuk varet nga lb

3) Pse tek çeshtja e lobingut të parave ( çeshtja Nick Muzin) i ndryshon çehrja lulzimit??

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përçarja e PD mes Berishës dhe Bashës, mendoni se garanton fitoren e PS në 6 bashkitë?×

Lajmi i fundit

John

Plagosi fqinjin, prokuroria kërkon 20 vite burg për Gjergj Gjinin! Ngjarja ndodhi në dhjetor të vitit 2020 në fshatin Balldre të Lezhës