Pse të përjashtuan? Nikolla- Vokshit: Nuk të fus unë dot në grup, kur grupi nuk të do

 

Seanca ka vijuar sërish me përplasje, kësaj here mes Albana Vokshit dhe Lindita Nikolla. Kjo e fundit, është shprehur se Vokshi është përjashtuar nga grupit para 1 viti.

Lindita Nikolla-Albana Vokshit: Nuk të fus unë dot në grup, kur grupi nuk të do


Lajmi kryesor:

VIDEO nga sherri brenda PD-së në Kuvend! Deputetët e Berishës: Pse na keni hequr nga grupi? Alibeaj: Mos ma bëj dorën ashtu o legen! Nikolla përjashton Nokën


B.K./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

33-vjetori i PS-së, senatorë dhe themelues flasin për Report Tv: Partia Socialiste ka rritur prestigjin ndërkombëtar të Shqipërisë!

33-vjetori i PS-së, senatorë dhe themelues flasin për Report Tv: Partia Socialiste ka rritur prestigjin ndërkombëtar të Shqipërisë!