PS-ja prezanton spotin elektoral për zgjedhjet...me mallkimet e Neritan Cekës (VIDEO)

“Ju vraftë zoti! Ju zëntë bukën e kalamajve, iu qorrofshin sytë!”, kështu nis spoti i Partisë Socialiste për zgjedhjet vendore të 30 qershorit.

Në videon e publikuar nga kryeministri Edi Rama, protagonist është ish-ministri Neritan Ceka, i cili u vendos në qendër të vëmendjes pas mallkimeve që ai bëri "live" në një emision, për të gjithë ata që do të shkojnë të votojnë. Si kundërpërgjigje të këtyre mallkimeve, në spot janë publikuar disa nga punët e bëra nga Veliaj, kryebashkiaku aktual, që nga pazari i Ri, stadiumi "Arena Kombëtare" apo parku i lojërave.

Një spot, i cili nuk ishte parë deri më tani në asnjë fushatë elektorale të asnjë prej partive përgjatë këtyre viteve.

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A është përdorur për përfitime politike pandemia e koronavirusit?

Komento

Komente

 • era: 26/06/2019 15:59

  njerez qe duhet te mbeten ne hije .. pse duhet te degjohen ne spot keto ...nje buzeqeshje e nje femije eshte sa 1000 fjale..

  Përgjigju
 • Ambasadori: 26/06/2019 15:23

  Si ka mundesi qe ky njeri te kete perfaqesuar Shqiperine ne Vatikan? I ka humbur te gjitha piket me kete thirrje injorante dhe pagane. Edhe fshatarit me te mbrapambetur i han m...tin o pseudo-historian. Historikisht e kulturalisht pleqet jane mbajtur per te mencur. Une nuk e di se cfare hane e pine keta te sotshmit por iu kane rene trute ne qafe. Merr Sale shpifesin, merr Tan mallkuesin, merr Tos ku...rin, merr Met hajdutin, merr Rame por...cin. Ne nje shtet pa pleq te mencur, ka vetem erresire. Shpresojme qe rinia shqiptare te rritet me mesimet e Skenderbeut, Ismail Qemalit, Ibrahim Rugoves e Adem Jasharit. Shpetoje o Zot Shqiperine nga injoranca! FP

  Përgjigju
 • Ambasadori: 26/06/2019 14:06

  Si ka mundesi qe ky njeri te kete perfaqesuar Shqiperine ne Vatikan? I ke humbur te gjitha piket me kete thirrje injorante dhe pagane. Edhe fshtarit me te mbrapambetur i han m-hin o pseudo-historian. Historikisht e kulturalisht pleqet jane mbajtur per te mencur. Une nuk e di se cfare hane e pine keta te sotshmit por iu kane rene trute ne qafe. Merr Sale shpifesin, merr Tan mallkuesin, merr Tos kurvarin, merr Met hajdutin, merr Rame pordhacin. Ne nje shtet pa pleq te mencur, ka vetem erresire. Shpresojme qe rinia shqiptare te rritet me mesimet e Skenderbeut, Ismail Qemalit, Ibrahim Rugoves e Adem Jasharit. Shpetoje o Zot Shqiperine nga injoranca! FP

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Shpërthim i fuqishëm në anijen luftarake të marinës amerikane