Pukë/ Gjendet e djegur një makinë, rezulton se është marrë me qira në aeroportin e Rinasit

Foto ilustruese

PUKË - Një makinë e djegur është gjetur në aksin rrugor në Gjegjan-Reps, në Pukë mëngjesin e sotëm (8 janar).

Mjeti tip ‘Skoda Fabia’ është gjetur në vendin e quajtur ‘Kodra e Bardhë’ teksa rezulton të jetë marrë me qira në Rinas.

Nga informacionet paraprake rezulton se makina është marrë me qira nga një turist i huaj në aeroport.

Nuk dihen ende shkaqet dhe rrethanat e djegies së makinës teksa policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket efikase goditja e korrupsionit nga SPAK edhe në nivelet më të larta të zyrtarëve?

Komento

Komente

  • Scutari: 08/01/2021 14:11

    Shif mos ka ndonje rob te djegur brenda!!

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Vonohet avioni, dhjetëra qytetarë presin me orë në Itali, denoncimi në Report Tv: Kemi që në mëngjes këtu, s'kemi asnjë përgjigje