Pushimet e ëmbla të Jessica Alba

Pushimet e ëmbla të Jessica Alba
Aktorja e njohur Jessica Alba është fotografuar nga paparacët ndërkohë që ishte duke shijuar disa çaste relaksi në shoqërinë e familjes së saj në St Barths.

E veshur me bikini ku njëkohësisht ekpozonte edhe linjat trupore të kuruara Alba dukej mjaft e lumtur në shoqërinë e bashkëshortit të saj dhe dy vogëlusheve.


 

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve