Pushimet e ëmbla të Jessica Alba

Pushimet e ëmbla të Jessica Alba
Aktorja e njohur Jessica Alba është fotografuar nga paparacët ndërkohë që ishte duke shijuar disa çaste relaksi në shoqërinë e familjes së saj në St Barths.

E veshur me bikini ku njëkohësisht ekpozonte edhe linjat trupore të kuruara Alba dukej mjaft e lumtur në shoqërinë e bashkëshortit të saj dhe dy vogëlusheve.


 

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

LIVE -Basha takim të rinjtë në Vlorë: Njerëzit s’janë të lirë të votojnë, PS parti që riciklon veten sistem i vjetëruar

LIVE -Basha takim të rinjtë në Vlorë: Njerëzit s’janë të lirë të votojnë, PS parti që riciklon veten sistem i vjetëruar