Qëlloi me çifte në lokal, në pranga
34 vjeçari në Lezhë

Një konflikt i çastit, mes një lienti dhe pronarit të një lokali në Lezhë, për pak sa nuk ka çuar në një vrasje.

Ngjarja ka ndodhur në Lezhë teksa Aleks Margjoni 34 vjeç, në gjëndje të dehur, ka qëlluar në drejtim të pronarit të lokalit P.D ku po pinte.

Ai ka njoftuar policinë, e cila ka bërë prangosjen e tij, ndërkohë që i është sekuestruar edhe arma e xhahut.

Ngjarja ka ndodhur në  Barbullojë në Shënkoll të Lezhës.


Redaksia Online
(F.T/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’