Qanin për njëri-tjetrin në BBV, sot nuk flasin! Fifi: Shkak i 'ndarjes' së Sabianit me Ilirin është Big Mama

Qanin për njëri-tjetrin në BBV, sot nuk flasin! Fifi: Shkak i 'ndarjes' së Sabianit me Ilirin është Big Mama

Sabiani dhe Ilir Shaqiri

Ndonëse bënin shumë për njëri-tjetrin gjatë qëndrimit në BBV, Sabiani dhe Ilir Shaqiri nuk flasin. Këtë e ka bërë me dije Fifi në emisionin ‘Zemër Luana’. Gjithçka nisi pasi Big Mama u pyet për partnerin ideal dhe përmendi emrin e Sabianit.

Por batuta ka vazhduar mes saj, Besit dhe Fifit.

Besi ka ndërhyrë duke thënë se shkak i prishjes së marrëdhënies mes Ilir Shaqirit dhe Sabianit ka qenë Big Mama, ndonse është pasuar fjala nga Fifi ku ka treguar se Big Mama i ka ndarë vërtetë dyshen e shumë përfolur, pasi ata nuk flasin.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që SHBA e jo më BE të ndërmjetësojë dialogun Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Balla në Ministerialin për 20 vjetorin e Konventës së Palermos: Droga po copëton shoqërinë tonë, po krijon terren për krimin

Balla në Ministerialin për 20 vjetorin e Konventës së Palermos: Droga po copëton shoqërinë tonë, po krijon terren për krimin