Keisi Medini nuse? Ja fotografia krah Sabianit që ngriti dyshimet

Keisi Medini nuse? Ja fotografia krah Sabianit që ngriti dyshimet

Sabiani dhe Keisi

Keisi Medini ka ndarë një foto mjaft të ëmbël krah babait të saj Sabianit në Instagram.

Teksa duken tepër elegantë krah njëri-tjetrit, ajo që ka tërhequr vëmendje ka qenë veshja e Keisit me një fustan të bardhë, i cili në pamje të parë duket si një fustan nusërie.

Nga ana tjetër dhe përshkrimi i fotografisë së bërë nga ajo ka ngritur paksa dyshimet në rrjet.

Mos ndoshta Keisi është bërë nuse dhe ne nuk paskemi ditur gjë?

Kjo mbetet për t’u parë në vazhdim...

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Media gjermane “Blick”: Vizitoni Shqipërinë, vendin mesdhetar me pasuri historike dhe kulturore

Media gjermane “Blick”: Vizitoni Shqipërinë, vendin mesdhetar me pasuri historike dhe kulturore