Ilir Shaqiri sapo na tregoi banorin e tij të preferuar në “Big Brother Vip”

Ilir Shaqiri sapo na tregoi banorin e tij të preferuar në “Big Brother Vip”

Balerini i njohur njëkohësisht dhe fituesi i parë i edicionit “Big Brother Vip” ka treguar nëpërmjet postimeve të tij në Instagram  që e ndjek në mënyrë të rregullt formatin, madje mbrëmë gjatë transmetimit të emisionit  sapo na tregoi se cili është banori i tij i preferuar.

Ndërsa shikonte emisioni Ilir Shaqiri postoi një foto në “story” momentin kur njëri nga banorët do të eliminohej. Rikujtojmë se Gracaiano në episodin e kaluar hapi kutinë e Pandorës dhe dërgoi në nominim të menjëhershëm Heidin, Romeon dhe Lisin.

Sipër fotos Iliri ka shkruar “Kur s’ke çfarë i bën gomarit, i bie samarit”, duke ironizuar Gracianon për zgjedhjen e bërë dhe nga ana tjetër na tregon qartazi ose jo se  është një mbështetës i Romeos.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • K'se'njo: 14/02/2024 15:45

    Ç'lidhje ka,i bie që Elisi është Samar,edhe ngel Gomari?!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

‘TIMS’/ PS braktisi mbledhjen, Salianji: Kërkuan të bllokojnë punën pasi kanë gjëra për të fshehur

‘TIMS’/ PS braktisi mbledhjen, Salianji: Kërkuan të bllokojnë punën pasi kanë gjëra për të fshehur