z

Qytetari dixhital tallet me Berishën: Kunati i Veliaj do martohet të dielën në kalanë e Arbanës (Ajola është vajzë e vetme)

Sali Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha pasditen e sotme publikoi një postim të një qytetari dixhital, i cili thotë se kunati i kryetarit të bashkisë Tiranë Erion Veliaj do të organizojë ceremoninë e tij të martesës ditën e nesërme në Kalanë e Arbanës.

 “Lal Plehu mbi ligjet dhe udhëzimet e narkoshtetit! Për të tjerët ndalohen Dasma dhe martesat, Lal Plehu zgjedh Kalan e Arbanës për të martuar nesër kunatin. Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital.

Zoti Berisha,ai klyshi lali eri,marton nesër te kështjella konti në Arbanë kunatin e vet,dhe prandaj na bllokoi se zdo njerëz se i ka ndaluar dasmat po vet duan me bo kët, flm shpresoj ta publikosh tja plasim në fytyrë këtij shteti flliqësire, Rrespekte”, shkruan Berisha.

Por, nuk kaloi shumë dhe Berisha e fshiu postimin, duke kuptuar se Veliaj nuk ka kunat, pasi bashkeshortja e tij është vajzë e vetme.

Ndërkohë edhe portali i familjes Berisha e ka postuar menjëherë këtë “lajthitje dixhitale” me titullin “ Karantinë vetëm për qytetarët, kunati i Veliajt dasmë në kalanë e Arbanës”. 

Postimi i Berishës

E.D./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Javë e përgjakshme, a duhet të ketë një ligj më të ashpër për vrasjet?

Komento

Komente

 • Beu I koncert në vitin 1936: 24/05/2020 03:04

  Hahahaha keee rrjeeeedhur

  Përgjigju
 • KARAGJOZI: 23/05/2020 19:39

  O i shkreti ti o krimineli salhe si je katandis tsllen mileti me ty. Po gjaku dhe djersa e Shqiptarve të kan zën syt. Po prit se nuk dihet fundi jot. Je katandisur si karagjoz i falimentuar.

  Përgjigju
  • Hahaha: 24/05/2020 05:27

   Sala eshte bere me keq se grate e keqia



×

Lajmi i fundit

John

Roma e Kumbullës e nis me 1 pikë Seria A, Dortmund s'e llogarit kundërshtarin në Bundesligë