Qytetari i kujton Merkelin e Johnson! Rama debat me komentuesin: Jam hallexhi, por ti nuk mbush

Kryeministri Edi Rama ka replikuar me komentuesit në faqen e tij në Facebook lidhur me masat shtrënguese, paketën ekonomike për përballimin e situatës nga koronaviursi, por edhe çështje të tjera. Një qytetar i ka kujtuar sjelljen e kancelares gjermane Merkel dhe Boris Johnson, ndërsa përgjigja e fortë e kryeministrit ndaj komentuesit nuk ka munguar.

Komentet ne Facebook te kryeministrit me qytetaret

d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se sot do të arrihet një marrëveshje mes palëve politike për reformën zgjedhore?

Komento

Komente

  • Kalsiander: 10/04/2020 14:17

    Nuk është e vertetë që Borisi lëviz me beçikletë tani që është kryeministër. Ai ka përdorur biçiklet gati për ditë kur ka qën kryetar i bashkisë së Londrës por tani ai ka eskortën e tij që e shoqëron. Mos harro që siguria e kryeministrit është protokoll shtetëror. Me këtë rast i uroj Borisit shërim të shpejtë dhe kthim në detyrë. Britania ka nevojë për të!

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Bie qeveria tranzitore, po identifikimi biometrik në gjithë vendin! Hajdari detaje nga takimi 9 orësh me ambasadorët