Qytetari: Jam invalid, s'ka kush më lidh internetin! Rama: Nesër në mëngjesi zgjidhet problemi

Edi Rama: Luan si je
Qytetari: Përshëndetje zoti kryeministër
Edi Rama: Ke çuar një mesazh
Qytetari: Unë jam invalid, njeri i vetmuar, fola me të bashkisë, por problemi ishte tek interneti
Edi Rama: Ke interneti? Nesër në mëngjesi i ke aty, vetëm ti mos dil nga shtëpia


Lajmi kryesor:

Jeni në karantinë dhe keni një hall? Rama: Shkruani këtu dhe për 24 orë ju zgjidhim problemin (VIDEO)


d.ba./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Radhët e gjata në pikat e kalimit kufitar. Përgjegjësi e kujt?×

Lajmi i fundit

John

Kapen 15 emigrantë në Tepelenë, 3 dërgohen në spital, shfaqen probleme shëndetësore