Ra nga pema duke vjelë fiq, humb jetën 17-vjeçarja në Lushnje

Një 17-vjeçare ka humbur jetën pasi ka rënë nga pema ku kishte hipur për të vjelur fiqtë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 19:20  në fshatin Thanasaj në Lushnje.

17-vjeçarja K.Q. ka qenë duke vjelë fiq dhe ka rënë nga pema, rrëzim që i ka marrë asaj jetën. Edhe pse ajo është dërguar me urgjencë në spital nga familjarët duket se ka qenë tepër vonë pasi e reja ka humbur jetën rrugës për në spitalin e Durrësit.

Familjarët fillimisht e kanë nisur të renë në spitalin e Rrogozhinës si pikën më të afërt, por mjekët e kanë nisur atë drejt spitalit të Durrësit asi kërkonte mjekim të specializuar. Gjatë rrugës adoleshentja nuk ka mundur të mbijetojë duke humbur jetën.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë një Paketë të dytë të Rezistencës Sociale?×

Lajmi i fundit

John

22-vjeçari humbi jetën nga moti i keq, Zhupa: Ishte i pari në fushatën e PD, iku deri sa numëroi votën e fundit! Do të mbaj mend gjithmonë të qeshur