Ra nga pema e arrës, humb jetën rrugës për në spital 40-vjeçarja në Pukë

Foto ilustruese

PUKË- Në fshatin Mesul, Pukë, 40-vjeçarja D.K ka rënë nga një pemë arre në pronën e saj dhe për pasojë ka gjetur vdekjen rrugës për në spital.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e policisë  dhe grupi hetimor. Nën drejtimin e Prokurorisë vijojnë veprimet për dokumentin e plotë  të rrethanave të ngjarjes.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni:×

Lajmi i fundit

John

Rusia dhe Kina kundërshtojnë Samitin e Demokracisë si pengesë të modernizmit:Produkt i mentalitetit të Luftës së Ftohtë